KONST / Litografier / Litografier 14819344
nr 1481 9344
Litografier
2 st, Peter Borotinsky, bland annat Dollargrinet, yttermått inklusive ram: 44x37 - 44x37 cm. Signerad. Signerad. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:46:12
300 kr
350 kr